Studio ZENIT

Działamy na rynku od 1993 roku. Od samego początku zajmujemy się videoprodukcją wesel, filmów promocyjnych, reklam, itp. oraz fotografią weselną.

Realizowaliśmy między innymi program „Z notatnika podróżnika” emitowany na ogólnopolskim kanale TMT.


Filmy promocyjne takich firm jak „Saint Globe”, „Cllasen”, „Purmo”, Hydrotech”.
Zajęliśmy się też rejestracją różnych koncertów: zarówno orkiestr symfonicznych, rozrywkowych, jak i innych zespołów, czy projektów artystycznych; m.in.
* XII Międzynarodowy Festiwal Jazzu Tradycyjnego South Silesian Brass Band
* Jubileuszowego koncertu 6na6 z gwiazdami – M. Maleńczuk i M. Ostrowska
* Międzynarodowy Festiwal Silesia Gospel – Rybnik 2018r.
* Jubileuszowy koncert z okazji 25-lecia zespołu wokalnego 6na6 z udziałem Paweł Tomaszewski Band feat. Wojciech Myrczek

Studio Zenit tworzą ludzie o wieloletnim doświadczeniu w branży filmowej i fotograficznej. Ludzie, dla których to nie tylko praca ale też pasja. I poprzez ową pasję chcą opowiedzieć razem z Wami Dzień Waszego Ślubu. Waszą romantyczną historie widzianą w obiektywie kamery i aparatu.

         Te wszystkie lata przepełnione nowymi pomysłami i wielką kreatywnością, pozwalają Nam stworzyć dla Was piękną pamiątkę na całe życie.

         Ciągle poszerzając swoją działalność oferujemy satysfakcjonującą obsługę związaną z filmowaniem i fotografowaniem różnych uroczystości: śłuby, wesela, sesje plenerowe, komunie oraz imprezy okolicznościowe.

         Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, dbając o najwyższą jakość usług.

Zatrzymujemy dla Was czas, by pokazać to co najpiękniejsze, uwieczniamy emocje: śmiech, radość, namiętność i łzy. Odkrywamy Wasze piękno bycia razem. Uwieczniamy Waszą miłość na zawsze.

„Wasz Dzień.... uwiecznimy z pasją....”

zdjęcia ślubne, zdjęcia z drona

Zdjęcia i filmy dronem

Zdjęcia i filmy „z lotu ptaka”. Ciekawe ujęcia, niebanalne sytuacje i wiele innych wspomnień uchwyconych z innej perspektywy.

Znajdź nas na social media