Fotografia ślubna.

Fotografia ślubna pasją była dla nas od początku. Dlatego wykonywane przez nas zdjęcia ślubne zawsze oddają wyjątkowy i unikalny charakter uroczystości. Do każdego ujęcia podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, co pozwala nam osiągnąć niepowtarzalny klimat fotografii.

Poniżej przedstawiamy Wam kilka naszych realizacji. Mamy nadzieję, że zainspirują Was do nowych pomysłów na ciekawe sesje fotograficzne wykonane ze Studiem Zenit Marceli Dyla. Zapraszamy do współpracy.

Emila i Wojciech
i ich ciekawy pomysł na zdjęcia.

Sesja w plenerze – niesamowity klimat starego zamku na zdjęciach ze ślubu. 

Ania i Rafał
w naszym obiektywie

Sesja w plenerze – niewątpliwie, urocze miejsca w parku. mamy nadzieję, że za sprawą tych zdjęć będą niejednokrotnie wracać w tamte miejsca, wspominając ten wyjątkowy czas.

Paulina i Krystian
i ich zdjęcia ślubne.

Wnętrza starego młyna dodają klimatu sesji fotograficznej tej młodej pary.

Roksana i Rafael
zwariowana para młoda

Pozytywnie zakręcony ślub i całe wesele

Jak w każdej branży i nam konkurencja „depcze po piętach”. Szukając w wyszukiwarce Google fotografów ślubnych czy kamerzystów weselnych znajdziemy ich całe mnóstwo. Co nas wyróżnia? Na pewno doświadczenie. Zajmujemy się fotografią od ponad dwudziestu lat. Byliśmy na niezliczonej liczbie ślubów, za każdym razem dając z siebie 100%. Przekłada się to zawsze na 100% satysfakcji klienta. Używamy profesjonalnego sprzętu najwyższej klasy.

Aby zwiększyć jeszcze bardziej poziom naszych usług zakupiliśmy drona. Efekty takich sesji są oszałamiające, dzięki temu nasza oferta stała się jeszcze bardziej atrakcyjna dla Państwa.

Gwarantujemy moc wzruszeń i dobrą zabawę, kiedy po latach będzie przeglądać  fotografie czy filmy ze ślubu.

Znajdź nas na social media

Za kreację i działanie strony odpowiada Dzień Dobry Hello.